Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Logo Województwa Świętokrzyskiego

świętokrzyskie

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Targi Turystyki Wiejskiej i Aktywnej AGROTRAVEL & Active Life

08.11.2019

Udział przedstwicieli agrogospodarstw, KGW i LGD w XI Międzynarodowych Targach Turystyki Wiejskiej i Aktywnej AGROTRAVEL & Active Life w dniach 30 listopada – 1 grudnia 2019 r.

Międzynarodowe Targi Turystyki Wiejskiej i Aktywnej AGROTRAVEL & Active Life wpisały się w krajowy kalendarz wydarzeń poświęconych turystyce wiejskiej i promocji regionalnych produktów o wymiarze nie tylko ogólnopolskim, ale  i międzynarodowym. Tego typu działania sprzyjają wymianie doświadczeń, nawiązaniu kontaktów i współpracy  między podmiotami biorącymi w  nich udział.

Powierzchnia wystawiennicza będzie wynajęta dla LGD z Województwa Świętokrzyskiego. Do udziału w targach zaproszono Lokalne Grupy Działania z województwa świętokrzyskiego i z terenu całego kraju, które w ten sposób uzyskają możliwość zaprezentowania swojej działalności dla

szerokiej rzeszy odwiedzających. Międzynarodowe Targi Turystyki Wiejskiej i Aktywnej AGROTRAVEL & Active Life stały się dla nich forum aktywnej wymiany wiedzy, praktycznych doświadczeń oraz dobrych praktyk. Rozszerzenie oferty targowej przedsięwzięcia o udział LGD był istotnym elementem promocji Grup. Rola LGD w tej cyklicznej imprezie jest bardzo duża i z każdym rokiem się zwiększa.

Celem projektu jest promocja, dystrybucja oraz wymiana doświadczeń i informacji.

Takie działania przyczynią się do wymiany informacji, a szczególnie  do aktywizacji i integracji wśród uczestników  jak również odwiedzających z różnych regionów Polski i świata.

Słowa kluczowe : agrotravel


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009