Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Logo Województwa Świętokrzyskiego

świętokrzyskie

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

,,Innowacyjne technologie i techniki produkcji, przetwarzania i sprzedaży produktów ekologicznych”

13.09.2019

Świętokrzyski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach w związku z realizacją operacji pn: ,,Innowacyjne technologie i techniki produkcji, przetwarzania i sprzedaży produktów ekologicznych” realizowanej w ramach Planu Działania Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, Plan operacyjny na lata 2018-2019, serdecznie zaprasza do udziału w bezpłatnym seminarium połączonym z wyjazdem studyjnym w dniach 30.09-2.10.2019 r. mieszkańców obszarów wiejskich, w tym rolników ekologicznych oraz rolników chcących przystąpić do rolnictwa ekologicznego, rolników prowadzących gospodarstwa agroturystyczne, przedstawicieli rolniczych jednostek doradczych z terenu województwa świętokrzyskiego i pracowników naukowych.

Celem operacji jest upowszechnianie wiedzy w zakresie innowacyjnych technologii i techniki produkcji, przetwarzania i organizacji sprzedaży produktów ekologicznych poprzez zorganizowanie dwudniowego seminarium z wyjazdem studyjnym.

Zrealizowanie operacji przyczyni się do podnoszenia wiedzy wśród uczestników seminarium na temat innowacyjnych technologii i techniki produkcji, przetwarzania i organizacji sprzedaży produktów ekologicznych. Rolnicy biorący udział w seminarium oraz wyjeździe studyjnym poznają możliwości wdrażania nowych inicjatyw, które przyczynią się do rozwoju obszarów wiejskich.

Seminarium odbędzie się w Hotelu Paradiso, ul. Harcerska 12, 26-130 Suchedniów, w drugim dniu przejazd do Hotelu Litwiński, ul. Św. Krzysztofa 5, 33-312, Tęgoborze

Aby wziąć udział w szkoleniu wystarczy złożyć wypełniony formularz zgłoszeniowy

  • w formie papierowej składać osobiście lub przesyłać pocztą tradycyjną na adres:
    Świętokrzyski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach
    Modliszewice, ul. Piotrkowska 30

    26-200 Końskie

Zgłoszenia przyjmowane będą w terminie do 25.09.2019 r.

Zgłoszenia przysłane po terminie nie będą rozpatrywane.

Kontakt:

Zostań Partnerem Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich
Odwiedź portal KSOW – http://ksow.pl

 

 Program szkolenia

Karta zgłoszenia


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009