Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Logo Województwa Świętokrzyskiego

świętokrzyskie

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Przedstawiciele świętokrzyskich LGD wezmą udział w konferencji Linc 2018

22.05.2018

Konferencje Linc to inicjatywa spotkań, na których przedstawiciele lokalnych grup działania z całej Unii Europejskiej mogą poszukiwać partnerów do przygotowywanych międzynarodowych projektów współpracy. Projekt współpracy są nieodłącznym elementem projektów wdrażanych przez lgd w ramach lokalnych strategii rozwoju, ich celem jest korzystanie z doświadczeń innych grup, transfer wiedzy i umiejętności.

Tegoroczna edycja konferencji Linc przygotowywana jest przez Fińską Sieć LGD i zorganizowana zostanie w regionach Rauma and Uusikaupunki w południowo-zachodniej Finlandii, weźmie w niej udział 300 przedstawicieli z 17 krajów Unii. Polska reprezentowana będzie przez przedstawicieli świętokrzyskich lgd, wyjazd został sfinansowany w ramach projektu „Udział przedstawicieli lgd województwa świętokrzyskiego w konferencji Linc 2018 w Finlandii”.

                                                    

Operacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Schematu II Pomocy Technicznej „Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 – Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009